Lista startowa i osób oczekujących
Gwiazda Południa

2019-07-13 - Maków Podhalański

Lista startowa
Numer Zawodnik Kat. Drużyna Dystans
9 Baczewski Jerzy
Bal Tomasz GM1 KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Pro
101 Baranowski Dariusz Danielo REMO Głowno
Berłowski Grzegorz Komorniki MTB Team
Bies Rafał
1691 Chachura Maciej WM BIKES PRZEMYŚL
82 Czachor Piotr Isover MTB Team Lublin
73 Dąbkowski Dariusz LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA
Dąbrowicz Katarzyna Komorniki MTB Team
1920 Dąbrowski Tomasz
Derezinski Daniel FREDRIKSHOF
262 Dłoniak Sławomir WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
Duraj Dominik
Dyrek Dariusz COZMOBIKE TEAM
86 Falkowski Arkadiusz SkierVelo
60 Fiedurek Mateusz ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
Gajewski Piotr MOLINK Bike Team
Gałgański Krzysztof SISU-OWB team
Garboliński Tomasz
Godula Paweł BIKEHOLICY Kraków
Gondorowicz Lech Sports Coaching MTB Team
52 Goździński Paweł Lesz`Go! Rogów Masters
Grabara Adam MOVLINK.pl
21 Grabowski Paweł MCP Bike Team
Grabowski Zbigniew Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
58 Grudziński Tomasz
Grzyb Andrzej MetroBikes.pl
Hajos Dariusz
1 Halwa Pawel
Helwig Patryk Środa Racing Team
84 Jankowski Kamil Nasielsk Baszta Team
Januszewski Michał
Jańczak Leszek
Jurkowski Jakub INżYNIERIA ROWEROWA
Juszczak Artur TOMAZI BIKE TEAM
Kalbarczyk Jacek
Kamiński Tomasz ROMET FACTORY TEAM
89 Kasprzak Marcin BIKE CLUB Janów Lubelski
1464 Kolanowski Marek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
46 Kosiński Włodzimierz
Kowalski Grzegorz
55 Kowalski Mariusz Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie
12 Kozłowski Cezary PEK-MONT EKIPA MTB
53 Krajza Ireneusz T4B team
66 Krakowiak Piotr Retro Stork Team
1914 Król Zbigniew COZMOBIKE TEAM
85 Kruczek Kamil WARBUD - WARTO BUDOWAĆ
51 Krupski Tomasz KRUPSKY RACE TEAM
Kryńska Anna Grupa Bankietowa
Kryński Łukasz Grupa Bankietowa
1808 Kuczkowski Tomasz Grupetto Warszawa
Kupis Michał MegaStyro
68 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech
Kurzyca Paweł
Kustra-Kapol Małgorzata TOMAZI BIKE Jastrzębie Zdrój
Larsson Ake FREDRIKSHOF
Larsson Monika FREDRIKSHOF
Lenarcik Jędrzej SkierVelo
Lewandowski Mateusz
1115 Ludwicki Piotr MM3 ½Pro
Machowski Piotr MM3 ½Pro
Matłoka Jarosław KOMORNIKI MTB TEAM
Mazur Grzegorz MetroBikes.pl
Mikucki Piotr
1411 Mołotkiewicz Jakub
1370 Mrozik Marcin
Muller Janusz MM3 SCS OZOS RACING TEAM ½Pro
13 Napióra Alicja Hurtap
11 Napióra Wiktor Hurtap
Niemiec Krzysztof KAEN Racing Team
1030 Nocuń Anna
54 Obel Marcin Qodeca Cycling Team
5030 Olesiejuk Aniela Warszawski Klub Kolarski
6 Olesiejuk Paweł
Ostapiuk Marcin KAEN Racing Team
2 Peciakowski Robert PEK-MONT EKIPA MTB
670 Pieczyński Karol Loyalty Point Racing Team
Pietrowska Katarzyna ROMET FACTORY TEAM
Pietrzak Andrzej Jakoobcycles BKK Team
Pioś Stefan
Piwowar Maciej WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
74 Poluchowicz Artur Hurtap
Posadzy Tomasz MetroBikes.pl Fit
Ptak Adam ROMET FACTORY TEAM
1925 Radziejowski Tomasz Jacht Klub Nisko
14 Ruba Zbigniew NRF HEPU RACING
5399 Sanni Faris
Satoła Wojciech bikeoweprzygody.pl wypożyczalnia przyczepek, TOMAR
61 Sawicka Aleksandra ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
Serafinowski Piotr opony serafinowski
88 Sobczuk Joanna Wodociągi Warszawskie
Sokoliński Aleksander ROMET FACTORY TEAM
Sołtowski Michał Sobótka
267 Sosnowska-Dłoniak Jolanta WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
Stanaszek Dariusz
1308 Supryk Bartosz AGR Welodrom
Szpara łukasz
Ścierski Maciej TOMAZI BIKE TEAM
Śledziona Marek Road Racing Bolesławiec
Tarka Kamil
1086 Wicherkiewicz Marcin
83 Wichrowski Maciej
628 Wiśniewski Dariusz GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
Witkowski Łukasz XBOX BIKE TEAM
Wolczko Marcin
1031 Wolf Mateusz
Wolny Wiesław opony serafinowski
Wójcik Krystian 3T
Wójcik Zbigniew 3T
1112 Wrona Patryk WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
77 Zalewski Robert BokserskAutoserwis Bike Team
2003 Zamana Cezary Zamana Group
87 Zaród Łukasz GO Sport Scrapper Team
Zieliński Dariusz
146 Zieliński Krzysztof WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
90 Zielkowski Marcin
Zielonka Zbigniew SCS OSOZ Racing Team Fit
Żołędowski Jacek Nasz Bike Team