11.07
czwartek
Stryszawa
I
12.07
piątek
Maków Podhalański
II
13.07
sobota
Maków Podhalański
III
14.07
niedziela
Stryszawa
IV
Lista startowa i osób oczekujących
Gwiazda Południa

2019-07-12 - Maków Podhalański

Lista startowa
Numer Zawodnik Kat. Drużyna Dystans
9 Baczewski Jerzy
101 Baranowski Dariusz Danielo REMO Głowno
Berłowski Grzegorz Komorniki MTB Team
Bies Rafał
Chachura Maciej WM BIKES PRZEMYŚL
82 Czachor Piotr Isover MTB Team Lublin
73 Dąbkowski Dariusz LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA
Dąbrowicz Katarzyna Komorniki MTB Team
Dąbrowski Tomasz XBOX BIKE TEAM
Derezinski Daniel FREDRIKSHOF
Dłoniak Sławomir WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
Duraj Dominik
1959 Dyrek Dariusz COZMOBIKE TEAM
86 Falkowski Arkadiusz SkierVelo
60 Fiedurek Mateusz ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
Gajewski Piotr MOVLINK.pl
Gałgański Krzysztof SISU-OWB team
Garboliński Tomasz
Godula Paweł BIKEHOLICY Kraków
Gondorowicz Lech
Grabara Adam MOVLINK.pl
21 Grabowski Paweł MCP Bike Team
Grabowski Zbigniew Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
58 Grudziński Tomasz
Grzyb Andrzej MetroBikes.pl
Hajos Dariusz
1 Halwa Pawel
Helwig Patryk Środa Racing Team
84 Jankowski Kamil Nasielsk Baszta Team
Januszewski Michał
Jańczak Leszek
Jurkowski Jakub INżYNIERIA ROWEROWA
Juszczak Artur TOMAZI BIKE Jastrzębie Zdrój
Kalbarczyk Jacek
Kalicki Łukasz uzaby
Kamiński Tomasz ROMET FACTORY TEAM
1464 Kolanowski Marek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
46 Kosiński Włodzimierz
Kowalski Grzegorz
55 Kowalski Mariusz Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie
12 Kozłowski Cezary PEK-MONT EKIPA MTB
66 Krakowiak Piotr Retro Stork Team
Król Zbigniew XBOX BIKE TEAM
85 Kruczek Kamil WARBUD - WARTO BUDOWAĆ
Kryńska Anna Grupa Bankietowa
Kryński Łukasz Grupa Bankietowa
Kuczkowski Tomasz XBOX BIKE TEAM
Kupis Michał MegaStyro
68 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech
Kurzyca Paweł
Kustra-Kapol Małgorzata TOMAZI BIKE Jastrzębie Zdrój
Larsson Ake FREDRIKSHOF
Larsson Monika FREDRIKSHOF
Lewandowski Mateusz
Matłoka Jarosław KOMORNIKI MTB TEAM
Mazur Grzegorz MetroBikes.pl
Mikucki Piotr
Mołotkiewicz Jakub Tchibo
Mrozik Marcin
13 Napióra Alicja Hurtap
11 Napióra Wiktor Hurtap
Niemiec Krzysztof KAEN Racing Team
Nocuń Anna
54 Obel Marcin Qodeca Cycling Team
5030 Olesiejuk Aniela Warszawski Klub Kolarski
6 Olesiejuk Paweł
Ostapiuk Marcin KAEN Racing Team
2 Peciakowski Robert PEK-MONT EKIPA MTB
670 Pieczyński Karol Loyalty Point Racing Team
Pietrowska Katarzyna
Pios Stefan
Piwowar Maciej WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
74 Poluchowicz Artur Hurtap
Ptak Adam ROMET FACTORY TEAM
Radziejowski Tomasz JSC-JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW
14 Ruba Zbigniew NRF HEPU RACING
5020 Sanni Faris
Satoła Wojciech bikeoweprzygody.pl wypożyczalnia przyczepek, TOMAR
61 Sawicka Aleksandra ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
Serafinowski Piotr opony serafinowski
88 Sobczuk Joanna Wodociągi Warszawskie
Sokoliński Aleksander ROMET FACTORY TEAM
Sołtowski Michał Sobótka
Sosnowska-Dłoniak Jolanta WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
Stanaszek Dariusz
Supryk Bartosz AGR Welodrom
Szpara łukasz
Ścierski Maciej RK Aluminium Bike Team
Śledziona Marek Road Racing Bolesławiec
Tarka Kamil
Wicherkiewicz Marcin
83 Wichrowski Maciej
628 Wiśniewski Dariusz GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
Witkowski Łukasz XBOX BIKE TEAM
Wolczko Marcin
Wolf Mateusz Zabłudów Team
Wolny Wiesław opony serafinowski
Wójcik Krystian 3T
Wójcik Zbigniew 3T
1112 Wrona Patryk WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
Zieliński Dariusz
146 Zieliński Krzysztof WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
90 Zielkowski Marcin
Żołędowski Jacek Nasz Bike Team