11.07
czwartek
Stryszawa
I
12.07
piątek
Maków Podhalański
II
13.07
sobota
Maków Podhalański
III
14.07
niedziela
Stryszawa
IV
Lista startowa i osób oczekujących
Gwiazda Południa

2019-07-11 - Stryszawa

Lista startowa
Numer Zawodnik Kat. Drużyna Dystans
9 Baczewski Jerzy
Bałos Adam KrucaFux Cyrchel Team
101 Baranowski Dariusz Danielo REMO Głowno
Berłowski Grzegorz Komorniki MTB Team
Bies Rafał
Bromka Piotr Kosox Bike Team
Chachura Maciej WM BIKES PRZEMYŚL
82 Czachor Piotr Isover MTB Team Lublin
73 Dąbkowski Dariusz LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA
Dąbrowicz Katarzyna Komorniki MTB Team
1920 Dąbrowski Tomasz XBOX BIKE TEAM
Derezinski Daniel FREDRIKSHOF
262 Dłoniak Sławomir WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
1979 Drzewiecki Grzegorz Loyalty Point Racing Team
Duraj Dominik
1959 Dyrek Dariusz COZMOBIKE TEAM
86 Falkowski Arkadiusz SkierVelo
60 Fiedurek Mateusz ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
Gajewski Bartosz Kosox Bike Team
Gajewski Piotr MOVLINK.pl
Gałgański Krzysztof SISU-OWB team
Garboliński Tomasz
Gerek Sławomir XBOX BIKE TEAM
Godula Paweł BIKEHOLICY Kraków
Gondorowicz Lech
52 Goździński Paweł Lesz`Go! Rogów Masters
Grabara Adam MOVLINK.pl
21 Grabowski Paweł MCP Bike Team
Grabowski Zbigniew Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
58 Grudziński Tomasz
Grzyb Andrzej MetroBikes.pl
714 Guzewicz Artur HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
Hajos Dariusz
1 Halwa Pawel
Helwig Patryk Środa Racing Team
84 Jankowski Kamil Nasielsk Baszta Team
Januszewski Michał
Jańczak Leszek
Jurkowski Jakub INżYNIERIA ROWEROWA
Juszczak Artur TOMAZI BIKE Jastrzębie Zdrój
Kaczmarczyk Sebastian Kosox Bike Team
Kaczmarczyk Tomasz Kosox Bike Team
Kalbarczyk Jacek
Kalicki Łukasz uzaby
Kamiński Tomasz ROMET FACTORY TEAM
Kania Iwona Kosox Bike Team
1464 Kolanowski Marek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
46 Kosiński Włodzimierz
Kosmowski Mateusz Kosox Bike Team
Kowalski Grzegorz
55 Kowalski Mariusz Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie
12 Kozłowski Cezary PEK-MONT EKIPA MTB
53 Krajza Ireneusz T4B team
66 Krakowiak Piotr Retro Stork Team
1914 Król Zbigniew COZMOBIKE TEAM
85 Kruczek Kamil WARBUD - WARTO BUDOWAĆ
51 Krupski Tomasz KAWA DLA KOLARZY CYCLING TEAM
Kryńska Anna Grupa Bankietowa
Kryński Łukasz Grupa Bankietowa
Krzewina Maciej Kosox Bike Team
1808 Kuczkowski Tomasz Grupetto Warszawa
Kupis Michał MegaStyro
68 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech
Kurzyca Paweł
Kustra-Kapol Małgorzata TOMAZI BIKE Jastrzębie Zdrój
Kuś Krzysztof
Larsson Ake FREDRIKSHOF
Larsson Monika FREDRIKSHOF
Lewandowski Mateusz
Ludzkowski Andrzej Kosox Bike Team
Marciniak Adam AM Brakes Team
Marciniak Piotr
Marcinkiewicz Artur Nasz Bike Team
Matłoka Jarosław KOMORNIKI MTB TEAM
Mazur Grzegorz MetroBikes.pl
773 Migała Zygmunt HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
Mikucki Piotr
1113 Mitas Jarosław IBOX Mała Liga Cycling Team
Mołotkiewicz Jakub Tchibo
Mrozik Marcin
13 Napióra Alicja Hurtap
11 Napióra Wiktor Hurtap
Niemiec Krzysztof KAEN Racing Team
1030 Nocuń Anna
Nowakowski Adam HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
54 Obel Marcin Qodeca Cycling Team
733 Ochrymczuk Anna HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
5030 Olesiejuk Aniela Warszawski Klub Kolarski
6 Olesiejuk Paweł
Ostapiuk Marcin KAEN Racing Team
2 Peciakowski Robert PEK-MONT EKIPA MTB
670 Pieczyński Karol Loyalty Point Racing Team
Pietrowska Katarzyna
Pios Stefan
Piwowar Maciej WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
74 Poluchowicz Artur Hurtap
Ptak Adam ROMET FACTORY TEAM
Radziejowski Tomasz JSC-JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW
14 Ruba Zbigniew NRF HEPU RACING
5020 Sanni Faris
Satoła Wojciech bikeoweprzygody.pl wypożyczalnia przyczepek, TOMAR
61 Sawicka Aleksandra ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
Serafinowska Dorota opony serafinowski
Serafinowski Piotr opony serafinowski
737 Siwińska Kinga Polski Klub MTB
787 Siwiński Łukasz Polski Klub MTB
88 Sobczuk Joanna Wodociągi Warszawskie
Sokoliński Aleksander ROMET FACTORY TEAM
Sołtowski Michał Sobótka
267 Sosnowska-Dłoniak Jolanta WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
Stanaszek Dariusz
Supryk Bartosz AGR Welodrom
Szpara łukasz
Ścierski Maciej RK Aluminium Bike Team
Śledziona Marek Road Racing Bolesławiec
Tarka Kamil
Tomaszewski Karol Kosox Bike Team
Wicherkiewicz Marcin
83 Wichrowski Maciej
628 Wiśniewski Dariusz GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
Witkowski Łukasz XBOX BIKE TEAM
744 Włodarczyk Mariusz HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
Wojewoda Bartłomiej Kosox Bike Team
Wolczko Marcin
1031 Wolf Mateusz
Wolny Wiesław opony serafinowski
Wójcik Krystian 3T
Wójcik Zbigniew 3T
1112 Wrona Patryk WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
77 Zalewski Robert BokserskAutoserwis Bike Team
2003 Zamana Cezary Zamana Group
Zielińska Weronika Kosox Bike Team
Zieliński Dariusz
146 Zieliński Krzysztof WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
90 Zielkowski Marcin
2000 Żebrowski Jędrzej HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
Żołędowski Jacek Nasz Bike Team
 
Lista oczekujących (brak opłaty)
Numer Zawodnik Kat. Drużyna
Dominiak Mateusz CLARIANT CYCLING
Kistowski Marcin
Kompiel Dawid Kosox Bike Team
Kucharski Łukasz
Machowski Piotr
Pietrzak Andrzej IFON KolarzKlub
1692 Sikora Robert BACHA SOCHACZEW TEAM
Zielonka Zbigniew SCS OSOZ Racing Team