11.07
czwartek
Stryszawa
I
12.07
piątek
Maków Podhalański
II
13.07
sobota
Maków Podhalański
III
14.07
niedziela
Stryszawa
IV
Rating:
95%
95%
Starty: 0/16/18
Rating:
94.8%
94.8%
Starty: 0/48/67
Rating:
92.1%
92.1%
Starty: 0/47/58
Rating:
91.6%
91.6%
Starty: 0/18/19
Rating:
91.3%
91.3%
Starty: 0/97/183
Rating:
90.8%
90.8%
Starty: 0/23/36
Rating:
90.3%
90.3%
Starty: 0/38/38
Rating:
87.7%
87.7%
Starty: 0/5/5
Rating:
87.5%
87.5%
Starty: 0/3/3
Rating:
86.9%
86.9%
Starty: 0/21/39
Rating:
85.3%
85.3%
Starty: 0/8/8
Rating:
84%
84%
Starty: 1/59/101
Rating:
83.4%
83.4%
Starty: 0/26/28
Rating:
81.6%
81.6%
Starty: 0/3/3
Rating:
81.2%
81.2%
Starty: 0/43/155
Rating:
80.8%
80.8%
Starty: 0/45/57
Rating:
79.8%
79.8%
Starty: 0/8/17
Rating:
79.7%
79.7%
Starty: 0/6/15
Rating:
78.9%
78.9%
Starty: 0/16/16
Rating:
77.5%
77.5%
Starty: 0/33/44
Rating:
74.7%
74.7%
Starty: 0/7/7
Rating:
72.1%
72.1%
Starty: 0/3/3
Rating:
71.7%
71.7%
Starty: 0/34/54
Rating:
71.1%
71.1%
Starty: 0/11/11
Rating:
70.7%
70.7%
Starty: 0/1/1
Rating:
69.8%
69.8%
Starty: 0/7/15
Rating:
69.4%
69.4%
Starty: 0/11/12
Rating:
68.8%
68.8%
Starty: 0/10/11
Rating:
65.6%
65.6%
Starty: 0/6/6
Rating:
65.1%
65.1%
Starty: 0/2/2
Rating:
64%
64%
Starty: 0/4/4
Rating:
59.7%
59.7%
Starty: 0/3/3
Rating:
58.9%
58.9%
Starty: 0/5/5
Rating:
55.4%
55.4%
Starty: 0/3/3
Rating:
54.4%
54.4%
Starty: 0/7/7
Rating:
49.3%
49.3%
Starty: 0/1/1
Starty: 0/43/56
Starty: 0/37/45
Starty: 0/81/90
Starty: 0/95/135
Starty: 0/89/137
Starty: 0/65/69
Starty: 0/28/30
Starty: 0/18/28
Starty: 0/20/29
Starty: 0/69/91
Starty: 0/22/26
Starty: 0/6/8
Starty: 0/28/31
Starty: 0/60/97
Starty: 0/13/13
Starty: 0/31/57
Starty: 0/23/30
Starty: 0/4/8
Starty: 0/20/43
Starty: 0/34/84
Starty: 0/27/30
Starty: 0/14/32
Starty: 0/1/1
Starty: 0/42/42
Starty: 0/32/69
Starty: 0/13/32
Starty: 0/116/162
Starty: 0/12/20
Starty: 0/1/1
Starty: 0/44/44
Starty: 0/3/3
Starty: 0/27/29
Starty: 0/27/32
Starty: 0/31/38
Starty: 0/8/8
Starty: 0/94/125
Starty: 0/19/22
Razem: 73

Wskaźnik słupkowy jest średnią ratingów zawodnika w sezonie 2019 w kategorii Open

W drużynie

Drużyna zdobyła 252.08 punktów na tym maratonie. Punktował: Bartłomiej Pilsyk (F:252.08).

Team jest teraz na 59 miejscu w klasyfikacji generalnej.

2019-01-22 Przeczytaj

W zawodach wystartował 1 zawodnik.

Fit (20 km) jechał Bartłomiej Pilsyk (czas 01:10:38, śr. 17.0 km/h, 252.08 pkt).

2019-01-22 Przeczytaj

Drużyna zdobyła 3206.32 punktów na tym maratonie. Punktowali: Paweł Trawkowski (G:600.00), Barbara Kleczaj (G:596.14), Paweł Kołodziejek (G:575.26), Agnieszka Troinska (M:485.30), Katarzyna Gregorowicz (M:477.27), Katarzyna Andrzejczuk (M:472.35).

Team jest teraz na 4 miejscu w klasyfikacji generalnej.

2018-10-10 Przeczytaj

W zawodach wystartowało 34 zawodników, łącznie pokonując 1450 km w czasie 03:01:27.

Pro (40 km) jechali: Paweł Trawkowski (czas 02:22:52, śr. 0.0 km/h, 600.00 pkt), Barbara Kleczaj (czas 02:35:15, śr. 0.0 km/h, 596.14 pkt), Paweł Kołodziejek (czas 02:21:54, śr. 0.0 km/h, 575.26 pkt), Michał Bujan (czas 02:17:49, śr. 0.0 km/h, 563.65 pkt), Paweł Świderski (czas 02:21:51, śr. 0.0 km/h, 547.62 pkt), Krzysztof Łabanowski (czas 02:36:49, śr. 0.0 km/h, 546.63 pkt), Michał Kleps (czas 02:38:22, śr. 0.0 km/h, 490.70 pkt).

½Pro (62 km) jechali: Agnieszka Troinska (czas 01:49:57, śr. 0.0 km/h, 485.30 pkt), Katarzyna Gregorowicz (czas 01:51:48, śr. 0.0 km/h, 477.27 pkt), Katarzyna Andrzejczuk (czas 01:56:37, śr. 0.0 km/h, 472.35 pkt), Rafał Stępień (czas 01:27:04, śr. 0.0 km/h, 468.70 pkt), Marcin Górnicki (czas 01:28:00, śr. 0.0 km/h, 463.73 pkt), Łukasz Zaród (czas 01:28:59, śr. 0.0 km/h, 458.04 pkt), Marek Gregorowicz (czas 01:29:59, śr. 0.0 km/h, 452.95 pkt), Cezary Chmielewski (czas 01:32:03, śr. 0.0 km/h, 443.15 pkt), Piotr Andrzejczuk (czas 01:34:52, śr. 0.0 km/h, 429.99 pkt), Paweł Mikołajczyk (czas 01:37:27, śr. 0.0 km/h, 420.22 pkt), Magdalena Księżopolska (czas 01:56:17, śr. 0.0 km/h, 418.80 pkt), Robert Krysik (czas 01:37:40, śr. 0.0 km/h, 417.32 pkt), Jacek Cichecki (czas 01:37:54, śr. 0.0 km/h, 416.67 pkt), Julia Nowak (czas 02:00:59, śr. 0.0 km/h, 415.21 pkt), Mariusz Węgrzynowski (czas 01:39:15, śr. 0.0 km/h, 410.66 pkt), Mariusz Majek (czas 01:40:25, śr. 0.0 km/h, 406.22 pkt), Maciej Majek (czas 02:01:41, śr. 0.0 km/h, 336.53 pkt).

Fit (22 km) jechali: Aleksandra Kapłon (czas 00:56:38, śr. 23.3 km/h, 300.00 pkt), Bartłomiej Pilsyk (czas 00:56:08, śr. 23.5 km/h, 294.74 pkt), Michał Małysz (czas 00:58:32, śr. 22.6 km/h, 277.71 pkt), Piotr Przybylski (czas 00:58:35, śr. 22.5 km/h, 277.47 pkt).

Hobby (7 km) jechali: Bartosz Węgrzynowski (czas 00:17:51, śr. 23.5 km/h, 200.00 pkt), Witek Przybylski (czas 00:24:17, śr. 17.3 km/h, 191.49 pkt), Zofia Przybylska (czas 00:23:00, śr. 18.3 km/h, 189.86 pkt), Maksymilian Małysz (czas 00:26:42, śr. 15.7 km/h, 156.30 pkt).

Zawodów nieukończyli: Katarzyna Małysz, Marcin Sotyn.

2018-10-10 Przeczytaj
123456 ...
Losowe zdjęcia z galerii zawodników
Partnerzy