Zaloguj się
Horoskop Gwiazdy Południa

Ponieważ Gwiazda Południa to magiczna etapówka, dlatego śmiało spoglądamy na planety, by dowiedzieć się jaki czeka Was los podczas zawodów w Stryszawie, Makowie Podhalańskim oraz Zawoi. Poznajcie swój unikalny horoskop z Babią Górą w tle.

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Oj, nie odpuścisz. Twoja wrodzona upartość każe Ci gnać naprzód wbrew największym przeszkodom. Właściwie, im trudniej, tym lepiej dla Ciebie. Dlatego na Gwieździe Południa na dystansie PRO czuć się będziesz wybornie. A gdy jeszcze w Zawoi tradycyjnie spadnie i deszcz, i temperatura, to znajdziesz się w siódmym niebie.

Uwaga rywale Barana – ten zawodnik może jeździć agresywnie!

Byk (20 kwietnia – 22 maja)

Skorzystasz ze swojej wrodzonej wytrzymałości i ponadprzeciętnej kondycji. Tam, gdzie innym braknie tchu, Ty dopiero będziesz się rozgrzewać. Nie zmęczą Cię długie, niełatwe podjazdy wyszukane przez Cezarego Zamanę spośród wszystkich okolicznych wzniesień. Pozwoli Ci to na gromadzenie kolejnych cennych sekund nad konkurencją, co dobrze wróży Twojemu miejscu w końcowej klasyfikacji.

Podpowiedź dla rywali Byka – ten zawodnik lubi jazdę w większej grupie, by w końcu przypuścić finałową szarżę.

Bliźnięta (23 maja – 21 czerwca)

Słyniesz ze sprytu oraz błyskotliwości. A to na Gwieździe Południa bardzo się przyda. To na tym maratonie trzeba wykazać się inteligencją, by jak najmądrzej zaplanować trasę i w ten sposób zyskać przewagę nad resztą stawki. Łatwo zdobywasz wiedzę, szybko więc zrozumiesz reguły rządzące czteroetapowym maratonem i dobierzesz właściwą taktykę.

Rywale Bliźniąt, pamiętajcie – ten zawodnik będzie Was chciał zaskoczyć nie siłą, a sposobem. Miejcie się na baczności!

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Będziesz w znakomitej formie – w końcu Gwiazda Południa przypada właśnie na Twój znak, drogi Raku. Postawi Cię to niejako w roli gospodarza maratonu, nie będziemy się więc dziwić Twojej gościnności, uprzejmości oraz życzliwości dla wszystkich zawodników, zwłaszcza tych z najdalszych krain Polski. W zajęciu dobrego miejsca pomoże Ci Twój niezawodny instynkt, który podpowie, kiedy zaatakować, kiedy pilnować koła, a kiedy wziąć kilka głębszych oddechów.

Rywale Raka, radzimy Wam nie dać się zwieść jego pozornemu spokojowi i opanowaniu. Gdy trzeba, podkręci tempo i zostawi Was za sobą, kompletnie zaskoczonych.

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Będziesz królową lub królem maratonu? Z pewnością Ci się to śni, a na pierwsze miejsce pchać Cię będzie duma oraz pewność siebie, której nigdy Ci nie brakowało. To też będzie Twoja broń: by mężnym spojrzeniem, błyskiem w oku i dziarską miną zgasić konkurencję już na starcie, jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Rywale Lwa – ten wojownik zawsze angażuje się na maksa. Nigdy, ale to nigdy nie odpuszcza. Czeka Was trudna przeprawa.

Panna (24 sierpnia – 22 września)

Jak nikt inny potrafisz oddzielić to, co zdrowe i wartościowe od tego, co szkodliwe. Dlatego do Gwiazdy Południa przystąpisz w znakomitej formie. Twojego planu przygotowawczego pozazdroszczą Ci wszyscy startujący w maratonie. Równie świetnie przygotowany będzie Twój sprzęt, co może okazać się Twoim asem w rękawie. Podczas gdy inne rowery zawiodą (choćby z powodu błota, kałuż czy korzeni), Twój rower będzie gotowy do akcji.

Na co zwrócić uwagę przy rywalizacji z Panną? Nieziemska kondycja, wytrzymałość i sprawność: trzeba się będzie mocno napocić, by pod tym kątem dorównać zawodnikowi spod tego znaku.

Waga (23 września – 22 października)

Wszyscy cenią Cię za umiejętność utrzymania wszystkiego w harmonicznej równowadze. Dlatego podczas Gwiazdy Południa, gdy inni przeszarżują i w końcówce będą wypluwać z siebie płuca, Ty strategicznie rozłożysz siły. I zyskasz przewagę. Z tego samego powodu – dobrego bilansowania – będziesz czerpać wielką, może i największą ze wszystkich, radość z maratonu. Będziesz bawić się na trasie i poza trasą, biorąc udział w naszym wieczorku przy ognisku czy po prostu rozkoszując się okolicznymi krajobrazami.

Rywale Wagi – nie myślcie, że jeśli wyprzedzicie tego zawodnika, to macie go już z głowy. Temu wojownikowi nigdy nie braknie tchu, żeby Was dogonić. Choćby na ostatnich metrach.

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Nie stronisz od intensywnych emocji. Od angażowania się na 110%. Od walki do samiusieńkiego końca. Dlatego z całej rzeszy kolarek oraz kolarzy to Ty przeżyjesz Gwiazdę Południa najmocniej, najsilniej, najintensywniej. Każdy z czterech etapów będzie dla Ciebie potężną dawką adrenaliny, co będzie widać. Twój zapał połączony z siłą woli każe Ci gnać do przodu nawet na tych najbardziej stromych odcinkach, bez względu na palące słońce bądź zacinający deszcz. Dzięki Tobie Gwiazda Południa nabierze dodatkowego charakteru.

Rywale Skorpiona – temu zawodnikowi lepiej nie stawać na drodze…

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Kochasz przygody. Kochasz nowe doświadczenia. Pokochasz więc Gwiazdę Południa. I poczujesz się tu jak w domu, każdego dnia stając twarzą w twarz z kolejnym wyzwaniem w postaci wymagającej, zaskakującej wraz z każdym zakrętem trasą. Dzięki temu fatum będzie Ci sprzyjać, bo góry i babiogórscy Górale kochają takich hardych śmiałków jak Ty. Możesz więc liczyć na uśmiech losu i szczególny doping lokalnej ludności. Twój entuzjazm oraz ich życzliwość pomogą Ci w dotarciu na metę z jak najlepszym czasem.

Miejcie się na baczności rywale Strzelca – to nieustraszony i wszędobylski zawodnik, który z nieukrywanym entuzjazmem popędzi na najbardziej stromy zjazd, który w Was będzie wywoływał drżenie nóg.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Twoja konsekwencja, za którą cenią Cię przyjaciele, a nie lubią wrogowie, stanie się Twoim głównym sprzymierzeńcem podczas Gwiazdy Południa. Dzięki niej znajdziesz w sobie nieoczekiwane pokłady siły oraz determinacji, byle tylko zrealizować przyjęty plan. A że jesteś też ambitny, to bez wątpienia mierzyć będziesz wysoko. Przyda się też Twoja powszechnie znana dyscyplina oraz wytrwałość. Gdy inni będą targani wątpliwościami „czy starczy mi sił?”, Ty takich rozterek mieć nie będziesz. Wzrok będziesz mieć skoncentrowany i nic Cię nie rozproszy.

Konkurencja Koziorożca niech wie, że tego zawodnika nic nie jest w stanie odciągnąć od wytyczonego celu.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Schematy nie są dla Ciebie. Dlatego nie będziesz trzymać się utartych i przyjętych wzorców. Tam, gdzie inni będą oszczędzać siły, Ty będziesz atakować. Gdy reszta będzie ostrożnie pokonywać zjazd na Wełczy, Ty zrobisz to po swojemu, czyli z animuszem. Odwagą. Brawurą. Myślisz niezależnie i wszystko robisz po swojemu. Dlatego sam sobie wytyczysz oryginalną taktykę do satysfakcjonującego Cię miejsca w klasyfikacji generalnej Gwiazdy Południa.

Konkurencjo Wodnika, musisz wiedzieć, że nikt nie przewidzi najbliższego ruchu tego zawodnika. Zaskoczy Was nie raz, nie dwa.

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Umiejętnie trzymasz swoje emocje na wodzy. Nie dajesz po sobie poznać, co Ci w duszy gra. Ale nigdy nie tracisz kontaktu z rzeczywistością, dzięki czemu masz największe szanse ze wszystkich, by niepostrzeżenie, wbrew oczekiwaniom peletonu, wysforować się na jego czoło. Rower jest Twoją pasją. A w każdą swoją pasję wkładasz całe serce. Stąd prosta konkluzja, że podczas Gwiazdy Południa nie odpuścisz.

Rywale Ryb: spokój i opanowanie u tego zawodnika to tylko pozory. W rzeczywistości, tkwią w nim wielkie emocje, które skutecznie go napędzają.

2018-01-11 POWRÓT

 

Wszędzie o Gwieździe Południa!
Umieć walczyć z bólem i zmęczeniem
13.07.2018 - Stryszawa - wieczorek piłkarski
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas