Zaloguj się
Czemu Gwiazda Południa jest lepsza od zimowych wyprzedaży?

Drogie panowie i panie, po co wydawać pieniądze na ubranie? Lepiej wybrać Gwiazdę Południa. Oto nasze argumenty, dla których letnia etapówka MTB wygrywa z zimowymi wyprzedażami.

#1 Blask

Gwiazda Południa pozwala Wam zabłysnąć. Pokonanie wszystkich wyzwań czających się na Was przez cztery etapy, w lasach i na polanach, na wiejskich drogach i single trackach sprawi, że spłynie na Was blask i splendor prawdziwych kolarskich wojowniczek i wojowników. A Wasza rowerowa dusza rozpromieni się, gdy na mecie czwartego etapu otrzymacie błyszczący medal za ukończenie tej górskiej etapówki.

A na jaki blask możecie liczyć dzięki wyprzedażom? Jeśli uda się Wam wypatrzyć faktycznie ekstrawagancki element stroju lub coś naprawdę rzucającego się w oczy, wówczas możecie liczyć na chwilę zainteresowania znajomych. Ale czy taki moment może równać się z nieprzemijającym blaskiem zdobytym podczas Gwiazdy Południa?

#2 Emocje

Gwiazda Południa zapewni Wam taki ogrom emocji, że nie zdążycie zapomnieć ich przez cały rok, aż do kolejnej edycji naszej górskiej etapówki. Te cztery dni będziecie wspominać z szerokim uśmiechem przez następne 361 dni, czyli prawie pełne 12 miesięcy: napięcie przed startem, radość z czekającego Was wyzwania, niepewność przed wyłaniająca się górą i podjazdem, satysfakcja na szczycie czy też pełen luz na mecie i w miasteczku rowerowym, wśród znajomych i przyjaciół.

A wyprzedaże? Kupicie ciucha raz, włożycie go dwa, góra pięć razy i już. Może raz przejdzie Was dreszcz ekscytacji, ale na długo on nie starczy.

#3 Wyjątkowość

Bądźmy szczerzy: nie każdy może wystartować w Gwieździe Południa. Potrzebna jest do tego pewność siebie, wiara we własne umiejętności, odwaga i gotowość do zmierzenia się z nie lada wyzwaniem. Nie każdy może też ukończyć naszą etapówkę. Trzeba przecież wytrwałości, uporu, zacięcia i nieustępliwości. Dobrze wiecie, że nie każdy kolarz ma taki charakter. I to właśnie czyni zawodników Gwiazdy Południa tak wyjątkowymi. Nie ma powodów, by być przesadnie skromnym.

W tym porównaniu wyprzedaże wypadają wyjątkowo słabo. W sklepowej pogoni za ubraniami wziąć udział może każdy. I jaka z tego satysfakcja?

#4 Styl

Wiadomo, o gustach się nie dyskutuje. I nie każdemu może podobać się nasza gwiezdna koszulka wręczana zawodnikom. Nie każdemu musi być do twarzy w błocie rozbryzgującym się spod rowerowych kół. Nie każdy musi lubić mocną opaleniznę od lipcowego słońca przygrzewającego szczególnie mocno na szczytach i przełęczach. Nie każdy musi być fanem biżuterii jak nasz medal, który wieszamy na szyi każdego, kto przejedzie metę ostatniego etapu Gwiazdy Południa.

Ale dla nas właśnie taki styl jest po stokroć bardziej interesujący od wszystkich jednobarwnych czy kolorowych koszul, marynarek, żakietów czy spodni, które znaleźć można na wyprzedażach. Dlatego wybieramy Gwiazdę Południa.

#5 Cena

Za 400 zł (pod warunkiem, że zapłacicie do 28 lutego) zyskujecie niezapomnianą letnią przygodę i rowerowe wspomnienia, które zostaną z wami na bardzo długo. Za podobną kwotę możecie kupić zapewne i stos ubrań. Tylko… po co?

2017-12-30 POWRÓT

 

Wszędzie o Gwieździe Południa!
Umieć walczyć z bólem i zmęczeniem
13.07.2018 - Stryszawa - wieczorek piłkarski
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas