11.07
czwartek
Stryszawa
I
12.07
piątek
Maków Podhalański
II
13.07
sobota
Maków Podhalański
III
14.07
niedziela
Stryszawa
IV
Czego życzyć na Święta i na Nowy Rok?

Trwa właśnie okres składania sobie serdeczności. Ale co jeszcze, oprócz tradycyjnego „Wesołych Świąt!”, można życzyć zawodniczkom i zawodnikom Gwiazdy Południa?

Najważniejszy element naszych życzeń to blask. Niech tego blasku, bijącego z pierwszej wigilijnej gwiazdy nie braknie Wam przy rodzinnym stole. I oby w Nowym Roku blasku było Wam wystarczająco: błysku w oku, błysku słońca, wreszcie błysku Gwiazdy Południa, który będzie Wam towarzyszył aż do połowy lipca.

Życzymy Wam także odpoczynku. Zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Można poluzować z treningami, a przy wigilijnym stole nie liczyć kalorii ani nie rozmyślać o trasach czy układaniu kolejnego cyklu. Cieszmy się tą atmosferą.

Przydałyby się jakieś kolarskie prezenty pod choinką, nieprawdaż? Jeśli wcześniej w grudniu nie raz i nie dwa napomknęliście swoim bliskim, że przydałyby się nowe buty SPD lub rękawiczki, to trzymamy kciuki, aby Wasze prośby się spełniły.

Życzymy Wam też śniegu w najbliższych dniach, bo zakładamy, że długo bez roweru nie wytrzymacie. A trening na śniegu to doskonała szansa na poprawę balansu ciałem czy nauczenie się niełatwej sztuki upadania. Przy okazji, niejako w bonusie, hartujecie się i stajecie się jeszcze odpornymi na wirusy wojownikami.

Skoro już o wojownikach mowa, to na Nowy Rok życzymy Wam woli walki właśnie. Byście nie dali się marudnemu nastrojowi i potrafili zaaplikować sobie trening nawet wtedy, gdy wyjątkowo się Wam nie chce.

Nie zaszkodziłoby, aby 2018 rok był mniej deszczowy niż ten właśnie się kończący, a przez to, by bardziej sprzyjał Waszym rowerowym wypadom, tym dłuższym i krótszym.

A że żadne polskie życzenia nie obejdą się bez nawiązań do zdrowia, zatem i my życzymy Wam kości z metalu, płuc z gumy, serca o wydajności mechanicznej pompy oraz niezmordowanych mięśni czworogłowych.

No i najważniejsze: obyśmy 12 lipca 2018 roku spotkali się wszyscy w Stryszawie: uśmiechnięci, wypoczęci i pełni ochoty do jazdy.

2017-12-22 POWRÓT
Partnerzy