11.07
czwartek
Stryszawa
I
12.07
piątek
Maków Podhalański
II
13.07
sobota
Maków Podhalański
III
14.07
niedziela
Stryszawa
IV
Gwiazda Południa… pod choinką

Pojęcie pędu jest Wam i nam dobrze znane. Mimo zawrotnych prędkości osiąganych podczas zjazdów, wciąż jednak dziwimy się, jak pędzi czas. A wraz z nim zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Wyjaśniamy, dlaczego Gwiazda Południa jest znakomitym prezentem dla bliskiej nam osoby.

By oszczędzić sobie kłopotu w przyszłości i nie szukać prezentów na ostatnią chwilę, warto już teraz rozejrzeć się i znaleźć podarunek, o którym wiemy, że przyniesie wiele satysfakcji obdarowywanemu. Podpowiadamy, że jeśli znacie:

  • miłośnika rowerów;
  • poszukiwacza przygód;
  • zapalonego kolarza;
  • osobę z niespożytą energią i kochającą ruch

to pakiet startowy Gwiazdy Południa 2018 będzie jak znalazł. Dlaczego?

#1 Gwarancja jakości

W 2018 roku Gwiazdę Południa zorganizujemy już po raz trzeci. Mimo że jest to piekielnie trudne przedsięwzięcie (4 dni ścigania się, 4 etapy w 3 miasteczkach, 3 różne bazy zawodów, trasy położone hen wysoko w górach na trudnym terenie) – wiemy, jak zrobić, aby wszyscy startujący byli zadowoleni. W Gwiazdę Południa angażujemy się już od września tego roku. Pracujemy nad tym, by na 12 lipca wszystko było nie tylko zapięte na ostatni guzik, ale także całość lśniła jak najmocniejszym blaskiem. Dlatego wręczając pakiet startowy Gwiazdy Południa możecie być pewni, że nikomu nie przyjdzie do głowy zwrot prezentu.

#2 Emocje

To już udowodnione naukowo (poważnie): więcej przyjemności i silniejszych pozytywnych wrażeń dostarczają ludziom przeżycia, a nie przedmioty. Jeśli dzięki Wam ktoś przeżyje swoją największą górską przygodę, to możecie być pewni, że nie zapomni on jej jeszcze przez długi, długi czas. I będzie Wam wdzięczny za to, że daliście mu taką możliwość. Udział w naszej górskiej etapówce dostarczy obdarowanemu wielu pozytywnych emocji.

#3 Ekonomia i zdrowy rozsądek

Na biegunie przeciwległym do emocji jest racjonalizm. To istotne, bo i on podpowiada, że kupno pakietu startowego już teraz, w listopadzie, jest rozsądnym rozwiązaniem. Dlaczego? Bo jeszcze do końca miesiąca za udział w Gwieździe Południa zapłacicie tylko 300 złotych. Przypomnijmy: 4 dni emocjonującej jazdy, 4 niezapomniane i pełne wyzwań trasy, 3 urocze miejscowości pod Babią Górą. Bufety, catering z lokalnymi przysmakami, występy góralskich artystów, kontakt z żywym folklorem. I to wszystko tylko za 300 złotych.

#4 Wspólne wakacje

Gwiazda Południa, górski etapowy maraton organizowany przez Cezarego Zamanę, to także szansa na wspólny pobyt na południu Polski. Jeśli pakiet startowy wręczycie swojej żonie, dziewczynie, mężowi lub chłopakowi, matce czy ojcu, córce czy synowi – warto zaproponować także swoje towarzystwo i wsparcie podczas maratonu. Osoba obdarowana z pewnością ucieszy się na myśl o takim dopingu, a po etapach będziecie mogli wspólnie spędzić czas w tym pięknym zakątku naszego kraju. Atrakcji tam nie brakuje.

#5 Strategiczne myślenie

I jeszcze jeden argument przemawiający za tym, że zakup Gwiazdy Południa jako prezent już w listopadzie to znakomity pomysł. W ten sposób możecie być pewni, że przez kolejne siedem miesięcy, od grudnia do lipca, osoba obdarowana takim pakietem startowym będzie codziennie myśleć o Was z wdzięcznością. Czy to nie wspaniałe?

2017-11-15 POWRÓT
Partnerzy