11.07
czwartek
Stryszawa
I
12.07
piątek
Maków Podhalański
II
13.07
sobota
Maków Podhalański
III
14.07
niedziela
Stryszawa
IV
Mama w peletonie i... w Gwieździe Południa

Dla Alicji Zaczyk Gwiazda Południa była pierwszą w życiu etapówką. Startowała w niej dzielnie, każdego dnia imponując nam swoją postawą. Dziś możemy ogłosić, że Alicja, znanej też Wam jako Mama w peletonie, dołącza do naszej gwiezdnej drużyny.

Przez najbliższe miesiące, aż do samej Gwiazdy Południa, Alicja będzie dzielić się z Wami swoimi przygotowaniami, spostrzeżeniami i wskazówkami. Wspólnie z nią i z jej sztabem ekspertów, z którymi nasza zawodniczka na co dzień współpracuje, łatwiej będzie Wam przygotować się do czterech wymagających etapów pod Babią Górą.

Ale Alicja ma jeszcze jeden cel: nie chodzi tylko o szlifowanie formy. Najlepiej będzie, gdy opowie o nim sama:
"Bardzo podoba mi się projekt Gwiazda Południa zarówno ze strony organizacyjnej jak również panującej na niej atmosfery. Przed moją pierwszą etapówką, którą była Gwiazda Południa 2017, kolega wyznał mi szczerą prawdę. Po etapówce albo znienawidzę rower, albo zakocham się w nim jeszcze bardziej. Tak też się stało - zakochałam się. Po ostatnim etapie, pomimo zmęczenia, ciężko było odjeżdżać i wtedy dałam sobie słowo, że za rok wrócę i powalczę jeszcze mocniej. Chciałabym pokazać wszystkim mamom, żonom, kobietom że pomimo wieku, zobowiązań, trudu dnia codziennego można trenować, startować i pokazać przede wszystkim sobie, że mój czas się jeszcze nie skończył. W nas Mamach jest moc!"

Premierowe materiały od Mamy w peletonie - już wkrótce.

2017-10-25 POWRÓT
Partnerzy