Pakiety serwisowe od AJ's Fenwick's

Jak co roku, przyjaciele z AJ's Fenwicks zadbają o Wasze rowery podczas Gwiazdy Południa. I to jak zadbają!

Pomyślne ukończenie rowerowej, wieloetapowej przygody roku, niezależnie od przygotowania psycho-fizycznego warunkowane jest przede wszystkim poprawnością działania sprzętu rowerowego. Niewystarczające, czasami kompletnie nieodpowiednie przygotowanie roweru do startu, pośpieszne potraktowanie roweru po ukończonym starcie myjkami pod ciśnieniem, które zapewniając podstawowe opłukanie roweru z nagromadzonego błota, pozostawiają na ramie rowerowej widoczne smugi i brudne zacieki, przede wszystkim są jednak niewystarczającym środkiem do należytego usunięcia zanieczyszczeń pozostających na napędzie rowerowym - a przecież nie trzeba przekonywać nikogo o wpływie zapiaszczonego łańcucha na degradację napędu.

Pogięte haki przerzutek, niezauważalne niewtajemniczonym, prowadzące do katastroficznych skutków, objawiających się zniszczeniem tylnego koła lub tylnej przerzutki, efektem czego jest rezygnacja z dalszego współzawodnictwa, złość i frustracja. Rozregulowane biegi, spadające łańcuchy, niepoprawnie ustawione hamulce tarczowe, rozcentrowane koła, wyłamane szprychy, przysłowiowa „guma”, etc… Wszystkich tych problemów można uniknąć!

Wymienione wyżej argumenty skłaniają do profesjonalnych, niezależnych i indywidualnie dopasowanych do potrzeb każdego uczestnika rozwiązań. Na podobieństwo poprzednich edycji Gwiazdy Południa również w sezonie 2021 o nienaganne działanie sprzętu zadba profesjonalny serwis rowerowy AJ’S, w oparciu o ciesząca się dużym zainteresowaniem formułę Rowerowego SPA Fenwick’s zainicjowaną przez AJ’S Andrzej Honczar – wyłącznego dystrybutora preparatów rowerowych marki Fenwick’s w Europie.

Przygotowaliśmy dla Was trzy opcjonalne pakiety Rowerowego SPA Fenwick’s, w których każdy znajdzie odpowiedni dla siebie wariant. Niezależnie do działań pakietowych, pomagamy oczywiście wszystkim zawodnikom, którzy zgłoszą się do naszego serwisu z techniczną usterką. W tym przypadku indywidualnie wyceniamy zakres naszych usług.

Fenwick’s SPA – zrób to sam – pakiet bezpłatny

Posiadasz gąbkę i piankę Fenwick’s? Czyszczenie napędu rowerowego metodą Fenwick’s nie jest Ci obce? Jesteś w pełni sił po ukończonym starcie? SPA Fenwick’s – zrób to sam to opcja dla Ciebie. Zadbaj o odpowiednie przygotowanie transmisji rowerowej do kolejnego startu w ramach bezpłatnego dostępu do stanowiska czyszczącego wyposażonego w szczotki i kompresor. Jedyny warunek to posiadanie przez Ciebie preparatów Fenwick’s.

Fenwick’s SPA – transmisja - 230.00 zł (60.00 EUR)

Bezpośrednio po przyjeździe na metę, po wstępnym i samodzielnym spłukaniu roweru przez zawodnika na stacjach czyszczących, wyposażonych w przepływowe szczotki Fenwick’s do czyszczenia roweru oraz myjki ciśnieniowe, rower automatycznie trafi w profesjonalne objęcia fachowców z AJ’S. Sprzęt wydawany będzie następnego dnia z idealnie wyczyszczoną, nasmarowaną i wyregulowaną transmisją. I tak każdego, kolejnego dnia. W przypadku wystąpienia innych problemów technicznych dostrzeżonych w trakcie serwisowania, właściciel roweru zostanie rzetelnie poinformowany. Umożliwi to podjęcie właściwych decyzji (obarczonych niestety dodatkowymi kosztami), umożliwiających bezproblemowe ukończenie kolejnego etapu.

SPA Fenwick’s Exclusive - 590.00 zł (150.00 EUR)

Pakiet obejmuje profesjonalne przygotowanie napędu rowerowego do startu (na zasadach omówionych w SPA Fenwick’s transmission) oraz niezbędne czynności serwisowe zapewniające idealny stan techniczny roweru na każdym z etapów Gwiazdy Południa 2021. W ramach SPA Fenwick’s Exclusive dokonujemy następujących czynności serwisowych:

  • poprawne ustawienie i regulacja przerzutek
  • regulacja hamulców
  • centrowanie kół
  • usuwanie luzów piast i środka suportu
  • wymiana klocków hamulcowych, łańcucha, kasety, dętki, opony, linek zmiany biegów

Uwaga!

Każdy z pakietów obowiązuje w dniach od 8.07.2021 (otwarcie Biura zawodów - godz.17:00) do 11.07.2021 (start ostatniego etapu Gwiazdy Południa). Oznacza to, że po przyjeździe na metę w niedzielę 11.07.2021 rowerów w ramach pakietów już NIE PRZYJMUJEMY! W każdej z wybranych opcji Rowerowego SPA Fenwick’s rower zostanie poddany diagnostyce. O ewentualnych problemach technicznych i związanych z tym dodatkowych kosztach, zawodnik zostanie poinformowany. Odbiór rowerów w dniu startu każdego etapu od godz. 8:00

W cenie pakietów – czyszczenie i serwis. Cena pakietu nie obejmuje kosztów wymienianych części, które w razie takiej potrzeby, pokrywa uprzednio poinformowany właściciel.

Dostępność do części zamiennych, dzięki sprawdzonym i zaufanym partnerom AJ’S umożliwi interwencję i usunięcie niemal każdego problemu technicznego. Rezerwacja indywidualnie wybranych pakietów Rowerowego SPA Fenwick’s następuje poprzez dokonanie wpłaty i przesłanie potwierdzenia na biuro@fenwicks.pl W tytule przelewu prosimy podać: Imię i Nazwisko oraz nazwę pakietu.

Rezerwacji i wyboru pakietu można dokonać również bezpośrednio przed startem, w bazie zawodów, w zielonym namiocie Fenwick's, zlokalizowanym na stadionie MKS Skawa, Błonie 2, Wadowice

Rachunek bankowy (PLN)

Bank Pocztowy nr rachunku 70 1320 1537 2472 0078 2000 0001

Rachunek Bankowy (EUR)

Raiffeisen Polbank nr rachunku (RCBWPLPW) PL39 1750 0012 0000 0000 3329 8919

2021-07-06 POWRÓT
Partnerzy