Komunikat ws. wyników II etapu

Mamy do Was prośbę.

Gwiazda Południa to nie tylko maraton. To także nasza gwiezdna społeczność. Wiemy, że współtworzycie ją z nami. Dlatego mamy dziś do Was prośbę.
Tak, był fakap z brakującą strzałką w kluczowym momencie. Z NASZEJ WINY część z Was pojechała w niewłaściwym kierunku, skracając trasę i omijając ostatni dość mocny podjazd na trasie. Miało to wpływ na wyniki.
Nie jesteśmy w stanie zweryfikować, kto z Was pojechał prawidłowo, a kto skrócił trasę i zyskał tym samym nawet 2 minuty.
Dlatego prosimy Was: zachowajcie się fair play wobec koleżanek i kolegów. Zgłoście się do pomiaru czasu STS i powiedzcie o tym. Naniesiemy poprawki i wszyscy będą zadowoleni. Piękny przykład dali panowie z czołówki dystansu Pro: Bartek Borowicz jeszcze na stadionie powiedział, jak było i poprosił o zweryfikowanie swojej pozycji o jedno miejsce w dół. I to mimo że walczy on o podium.
My ze swojej strony PRZEPRASZAMY WAS za niedopatrzenie. Wierzymy, że tak mocni, zaprawieni w bojach ludzie jak Wy będą mieli dla nas zrozumienie.

2020-07-10 POWRÓT
Partnerzy