Zaloguj się
12.07 - Stryszawa - Jeszcze 110 dni do startu
BIURO ZAWODÓW I START
Stryszawa 278B
szkoła podstawowa

META
Beskidzki Raj

DYSTANSE
½Pro 7 km


OPŁATA STARTOWA

Patrz pkt 6 regulaminu


Nie masz jak dojechać na zawody?

ZABIERZ SIĘ AUTOSTOPEM!

z ostatniej chwili

Jeśli jest jedna data w kolarskim kalendarzu, którą trzeba rezerwować już teraz, to jest to z pewnością termin Gwiazdy Południa. Najbardziej emocjonująca etapówka MTB w Polsce odbędzie się 12-15 lipca 2018 r. pod samą Babią Górą.

z ostatniej chwili

Prosimy Was o 57 sekund niczym niezakłócanej uwagi. Tyle czasu potrzebujecie, by obejrzeć najnowszy zwiastun naszej górskiej etapówki. Tyle czasu potrzebujemy, by przekonać Was do startu w Gwieździe Południa.

z ostatniej chwili

Jest pan zadowolony z drugiej odsłony Gwiazdy Południa?
Cezary Zamana: Nawet bardzo. W porównaniu z zeszłym rokiem, wszystkie wskaźniki poszły w górę: liczba startujących zawodników, liczba kibiców, liczba partnerów chcących współorganizować mój maraton. Ale tym, co cieszy najbardziej, jest radość zawodników, której nie było w stanie pokonać nawet największe zmęczenie.

z ostatniej chwili

Cztery lipcowe dni Gwiazdy Południa to nie tylko jazda po dzikich ostępach pod Babią Górą. To także czas, w którym obowiązują inne niż na co dzień zasady. Nieformalne, nieregulaminowe – ale mimo to obowiązujące każdego, kto podejmie się wyzwania ukończenia tej górskiej etapówki. Oto one.

15.07.2018 - Zawoja   |   2018-03-20

Mieszkańcom powiatu suskiego przysługuje atrakcyjna zniżka przy zapisach na Gwiazdę Południa.

13.07.2018 - Stryszawa   |   2018-03-20

Mieszkańcom powiatu suskiego przysługuje atrakcyjna zniżka przy zapisach na Gwiazdę Południa.

Mieszkańcom powiatu suskiego przysługuje atrakcyjna zniżka przy zapisach na Gwiazdę Południa.

12.07.2018 - Stryszawa   |   2018-03-20

Mieszkańcom powiatu suskiego przysługuje atrakcyjna zniżka przy zapisach na Gwiazdę Południa.

2018-03-20

Dziś na całym świecie obchodzony jest Dzień Szczęścia. Jak szczęście kojarzy się nam z Gwiazdą Południa? Kojarzy się prosto i szybko.

2018-03-13

O swoich przygotowaniach i osiągnięciach w małopolskiej Gwieździe Południa opowiada wywodzący się ze Śląska kolarz, Adrian Boruta. Ubiegłoroczna Gwiazda była jego pierwszą etapówką w życiu. Do startu szykował się pod czujnym okiem Michała Braulińskiego z Power of Science Training Centre.

2018-02-26

Nad Polskę nadciągnęły przenikające do szpiku kości mrozy. I zwłaszcza w takich chwilach, gdy temperatura szoruje brzuchem po dnie termometra, warto pomyśleć o Gwieździe Południa. Przywołanie naszej górskiej etapówki pomoże Wam w walce z najsroższymi chłodami tej zimy.

2018-02-03

Blask Gwiazdy Południa przyciąga coraz więcej kolarzy. Lista startowa wydłuża się, gdyż zawodnicy korzystają z promocyjnej ceny zapisów. Skorzystaj i Ty. Tylko 400 zł za 4 dni pełnokrwistej górskiej etapówki. Masz czas do końca lutego.

English   |   2018-01-29

Enjoy the glory of Star of South.

2018-01-19

Dzięki redakcji bikeBoard, naszego medialnego partnera Gwiazdy Południa, w środku zimy możecie przypomnieć sobie największą wakacyjną rowerową przygodę zeszłego roku.

2018-01-11

Ponieważ Gwiazda Południa to magiczna etapówka, dlatego śmiało spoglądamy na planety, by dowiedzieć się jaki czeka Was los podczas zawodów w Stryszawie, Makowie Podhalańskim oraz Zawoi. Poznajcie swój unikalny horoskop z Babią Górą w tle.

2018-01-11

Rekomendujemy lekturę najnowszego numeru bikeBoard, w którym znajdziecie świetnie napisaną zapowiedź Gwiazdy Południa. Parafrazując hasło z okładki: "czytaj bikeBoard, jedź na etapówkę!"

2018-01-08

Bez patrzenia w szklaną kulę, ale za to ze wzrokiem wbitym w nieboskłon, przynosimy Wam garść przepowiedni na nadchodzące miesiące. Co zdradziły nam gwiazdy?

2017-12-30

Drogie panowie i panie, po co wydawać pieniądze na ubranie? Lepiej wybrać Gwiazdę Południa. Oto nasze argumenty, dla których letnia etapówka MTB wygrywa z zimowymi wyprzedażami.

2017-12-28

Za kilka chwil kolejny rok. Dokładnie 365 dni temu postanowiłam ukończyć etapówkę - pierwszą w życiu! Tak! To właśnie wtedy postanowiłam, że wystartuję w Gwieździe Południa. Ukończyć... Dzisiaj to za mało!

2017-12-22

Trwa właśnie okres składania sobie serdeczności. Ale co jeszcze, oprócz tradycyjnego „Wesołych Świąt!”, można życzyć zawodniczkom i zawodnikom Gwiazdy Południa?

Український   |   2017-12-22

Наступного року у Польщі відбудеться одне з найбільш захопливих змагань з маунтінбайку для аматорів.

English   |   2017-12-22

If there is one MTB event in Poland that is worth participating, then it must be Star of South. The most thrilling MTB stage-race will be organized on July 12-15th at the foot of mysterious and unexplored mountains.

český   |   2017-12-22

Jestliže je v cyklistickém kalendáři jedno datum, které bychom si měli hned zapsat v diáři, je to bezesporu termín konání Hvězdy jihu. Nejnapínavější etapový MTB závod v Polsku se bude konat ve dnech 12.–15. července 2018 pod samotnou Babí horou, 80 kilometrů od českých hranic.

2017-12-09

Złota karta idealna na gwiazdkowy prezent! Obdarowana osoba może wystartować we wszystkich naszych imprezach w sezonie 2018! Posiadacz karty nie ponosi żadnych dodatkowych opłat i jest automatycznie zgłoszony na każdy wyścig.

2017-11-30

Gwiazda Południa to przede wszystkim tętniąca emocjami górska etapówka. Tym razem chcemy wzbudzić w Was szybsze bicie serca. Dlatego zapraszamy Was na pełne uniesień (a raczej: wzniesień) romantyczne spotkanie z czterema trasami: w Stryszawie, Makowie Podhalańskim i Zawoi.

1234 ...
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple