Zaloguj się
Czego życzyć na Święta i na Nowy Rok?

Trwa właśnie okres składania sobie serdeczności. Ale co jeszcze, oprócz tradycyjnego „Wesołych Świąt!”, można życzyć zawodniczkom i zawodnikom Gwiazdy Południa?

Najważniejszy element naszych życzeń to blask. Niech tego blasku, bijącego z pierwszej wigilijnej gwiazdy nie braknie Wam przy rodzinnym stole. I oby w Nowym Roku blasku było Wam wystarczająco: błysku w oku, błysku słońca, wreszcie błysku Gwiazdy Południa, który będzie Wam towarzyszył aż do połowy lipca.

Życzymy Wam także odpoczynku. Zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Można poluzować z treningami, a przy wigilijnym stole nie liczyć kalorii ani nie rozmyślać o trasach czy układaniu kolejnego cyklu. Cieszmy się tą atmosferą.

Przydałyby się jakieś kolarskie prezenty pod choinką, nieprawdaż? Jeśli wcześniej w grudniu nie raz i nie dwa napomknęliście swoim bliskim, że przydałyby się nowe buty SPD lub rękawiczki, to trzymamy kciuki, aby Wasze prośby się spełniły.

Życzymy Wam też śniegu w najbliższych dniach, bo zakładamy, że długo bez roweru nie wytrzymacie. A trening na śniegu to doskonała szansa na poprawę balansu ciałem czy nauczenie się niełatwej sztuki upadania. Przy okazji, niejako w bonusie, hartujecie się i stajecie się jeszcze odpornymi na wirusy wojownikami.

Skoro już o wojownikach mowa, to na Nowy Rok życzymy Wam woli walki właśnie. Byście nie dali się marudnemu nastrojowi i potrafili zaaplikować sobie trening nawet wtedy, gdy wyjątkowo się Wam nie chce.

Nie zaszkodziłoby, aby 2018 rok był mniej deszczowy niż ten właśnie się kończący, a przez to, by bardziej sprzyjał Waszym rowerowym wypadom, tym dłuższym i krótszym.

A że żadne polskie życzenia nie obejdą się bez nawiązań do zdrowia, zatem i my życzymy Wam kości z metalu, płuc z gumy, serca o wydajności mechanicznej pompy oraz niezmordowanych mięśni czworogłowych.

No i najważniejsze: obyśmy 12 lipca 2018 roku spotkali się wszyscy w Stryszawie: uśmiechnięci, wypoczęci i pełni ochoty do jazdy.

2017-12-22 POWRÓT

 

Key Info in English
2018-01-29
Movie Star, Star of South
2018-01-19
Gwiezdne wojny - relacja w bikeBoard
2018-01-11
Horoskop Gwiazdy Południa
2018-01-11
Gwiazda Południa zabłysła w bikeBoard
2018-01-08
Wróżenie z gwiazd na 2018 rok
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple