Zaloguj się
Mama w peletonie i... w Gwieździe Południa

Dla Alicji Zaczyk Gwiazda Południa była pierwszą w życiu etapówką. Startowała w niej dzielnie, każdego dnia imponując nam swoją postawą. Dziś możemy ogłosić, że Alicja, znanej też Wam jako Mama w peletonie, dołącza do naszej gwiezdnej drużyny.

Przez najbliższe miesiące, aż do samej Gwiazdy Południa, Alicja będzie dzielić się z Wami swoimi przygotowaniami, spostrzeżeniami i wskazówkami. Wspólnie z nią i z jej sztabem ekspertów, z którymi nasza zawodniczka na co dzień współpracuje, łatwiej będzie Wam przygotować się do czterech wymagających etapów pod Babią Górą.

Ale Alicja ma jeszcze jeden cel: nie chodzi tylko o szlifowanie formy. Najlepiej będzie, gdy opowie o nim sama:
"Bardzo podoba mi się projekt Gwiazda Południa zarówno ze strony organizacyjnej jak również panującej na niej atmosfery. Przed moją pierwszą etapówką, którą była Gwiazda Południa 2017, kolega wyznał mi szczerą prawdę. Po etapówce albo znienawidzę rower, albo zakocham się w nim jeszcze bardziej. Tak też się stało - zakochałam się. Po ostatnim etapie, pomimo zmęczenia, ciężko było odjeżdżać i wtedy dałam sobie słowo, że za rok wrócę i powalczę jeszcze mocniej. Chciałabym pokazać wszystkim mamom, żonom, kobietom że pomimo wieku, zobowiązań, trudu dnia codziennego można trenować, startować i pokazać przede wszystkim sobie, że mój czas się jeszcze nie skończył. W nas Mamach jest moc!"

Premierowe materiały od Mamy w peletonie - już wkrótce.

2017-10-25 POWRÓT

 

Key Info in English
2018-01-29
Movie Star, Star of South
2018-01-19
Gwiezdne wojny - relacja w bikeBoard
2018-01-11
Horoskop Gwiazdy Południa
2018-01-11
Gwiazda Południa zabłysła w bikeBoard
2018-01-08
Wróżenie z gwiazd na 2018 rok
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple