Zaloguj się
Promocja prima sort

Tylko do końca listopada pakiet startowy Gwiazdy Południa kosztuje – uwaga, uwaga! – 300 złotych. Pełnokrwista etapówka, po brzegi wypełniona górskimi wyzwaniami, pięknie opakowana w góralski folklor i gwarantująca wspomnienia, których nic nie zatrze. Korzystajcie, póki można!

Krótkie przypomnienie: Gwiazda Południa to 4-dniowa etapówka, prowadząca po 4 trasach przez 3 miejscowości wokół Babiej Góry. Gwieździe Południa niczego nie brakuje. Wręcz przeciwnie, wszystkiego ma w nadmiarze: trudnych podjazdów, szybkich zjazdów, kamieni, korzeni, piasku, błota, słońca i upału, deszczu i chłodu. I to wszystko dzieje się w trakcie 4 najbardziej intensywnych dni, jakie przyjdzie Wam przeżyć na rowerze.

Gwiazda Południa to także szansa, by lepiej poznać dziką przyrodę Babiej Góry oraz tamtejszy folklor: góralskie tradycje, zwyczaje i kuchnię. Każdego dnia w miasteczku rowerowym będziemy przybliżać Wam lokalne, babiogórskie klimaty.

Dlaczego warto skorzystać z jesiennej promocji?

Taniej już nie będzie – tylko do końca listopada oferujemy pakiet startowy w najniższej cenie. Ledwie 300 złotych.

Pewność i spokój – jeśli już dziś zarezerwujecie termin startu w Gwieździe Południa (12-15 lipca), możecie spokojnie zacząć przygotowania do naszej górskiej etapówki.

Motywacja – wiedząc, jakie wyzwania czekają Was w lipcu, macie motywację do treningu zimą i wiosną. Wyjdzie Wam to tylko na zdrowie.

Już dziś zarezerwujcie lipcowy termin i zacznijcie trenować, by w wakacje błysnąć formą i pokonać trasy przygotowane przez Cezarego Zamanę. Jak się zapisać? Do 17 października zgłoszenia przyjmujemy mailowo. Wyślij swoje dane na adres biuro@zamanagroup.pl.

2017-10-06 POWRÓT

 

z ostatniej chwili
Podążaj za... nowym zwiastunem Gwiazdy Południa
z ostatniej chwili
Polecamy obszerny wywiad z Cezarym w Wirtualnej Polsce
z ostatniej chwili
Manifest Gwiazdy Południa
15.07.2018 - Zawoja
2018-03-20
Zniżka dla mieszkańców powiatu suskiego
13.07.2018 - Stryszawa
2018-03-20
Zniżka dla mieszkańców powiatu suskiego
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple