Zaloguj się
Jaka była Gwiazda Południa 2017?

W głowach i w sercach wciąż mamy jeszcze wspomnienia z tegorocznej Gwiazdy Południa. Nie ukrywamy, że to one motywują nas do organizacji kolejnej edycji naszej górskiej etapówki. Zobaczcie naszą relację, obejrzyjcie zdjęcia i przeczytajcie kilka słów podsumowujących Gwiazdę 2017.

Co pamiętamy najlepiej?

Wasze emocje. Skupienie, gdy szykowaliście się do startu w prologu, czyli czasówce. Determinacja, gdy zbliżaliście się do stromego zjazdu i wiedzieliście, że musicie go pokonać. Złość, gdy pęknięty łańcuch lub naderwana hamulcowa linka utrudniały ukończenie etapu. Wielka satysfakcja, gdy docieraliście na metę.

Surowość Babiej Góry. To za jej sprawą pogoda zmieniała się jak w kalejdoskopie. Doświadczyliście i letnich upałów, i burzowych, granatowych chmur, i chłodnej, nieprzyjaznej mgły. Spod waszych kół unosił się kurz lub tryskało błoto, co nie pozostawało bez wpływu na taktykę jazdy.

Koloryt góralskiego folkloru. Codziennie mieliście okazję poznawać nowe dania i smakołyki, tradycje i kulturę mieszkańców spod Babiej Góry. To atrakcje, które sprawiały, że Gwiazda Południa płonęła jeszcze intensywniej.

2017-10-06 POWRÓT

 

z ostatniej chwili
Podążaj za... nowym zwiastunem Gwiazdy Południa
z ostatniej chwili
Polecamy obszerny wywiad z Cezarym w Wirtualnej Polsce
z ostatniej chwili
Manifest Gwiazdy Południa
15.07.2018 - Zawoja
2018-03-20
Zniżka dla mieszkańców powiatu suskiego
13.07.2018 - Stryszawa
2018-03-20
Zniżka dla mieszkańców powiatu suskiego
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu - Web Designrysynek malarstwo Kraków kursy przygotowawcze ASP szkoly plastyczne grafika formy architektura wnetrz rysunku malarstwa krakowieGaleria Rekodziela: torebki bizuteria kolczyki odziez z plótna hand made rekodzielo artystyczne wykonane recznie malowane zrobione na drutach lale misie prezent kraków robioneChoochoo Train for Toddlers, choo, learn, counting, numbers, educational, taps, rail, education, children, child, kids, boys, train, tracks, railroad, preschool, steam, locomotive, top, funny, simple