Zaloguj się
Jaka była Gwiazda Południa 2017?

W głowach i w sercach wciąż mamy jeszcze wspomnienia z tegorocznej Gwiazdy Południa. Nie ukrywamy, że to one motywują nas do organizacji kolejnej edycji naszej górskiej etapówki. Zobaczcie naszą relację, obejrzyjcie zdjęcia i przeczytajcie kilka słów podsumowujących Gwiazdę 2017.

Co pamiętamy najlepiej?

Wasze emocje. Skupienie, gdy szykowaliście się do startu w prologu, czyli czasówce. Determinacja, gdy zbliżaliście się do stromego zjazdu i wiedzieliście, że musicie go pokonać. Złość, gdy pęknięty łańcuch lub naderwana hamulcowa linka utrudniały ukończenie etapu. Wielka satysfakcja, gdy docieraliście na metę.

Surowość Babiej Góry. To za jej sprawą pogoda zmieniała się jak w kalejdoskopie. Doświadczyliście i letnich upałów, i burzowych, granatowych chmur, i chłodnej, nieprzyjaznej mgły. Spod waszych kół unosił się kurz lub tryskało błoto, co nie pozostawało bez wpływu na taktykę jazdy.

Koloryt góralskiego folkloru. Codziennie mieliście okazję poznawać nowe dania i smakołyki, tradycje i kulturę mieszkańców spod Babiej Góry. To atrakcje, które sprawiały, że Gwiazda Południa płonęła jeszcze intensywniej.

2017-10-06 POWRÓT

 

Umieć walczyć z bólem i zmęczeniem
13.07.2018 - Stryszawa - wieczorek piłkarski
Pojechać mocno i się zmęczyć
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas